Je blogger op ‘Boeken’ is Danielle Cobbaert. Zij schrijft in Standaardvlaams, en een enkele keer gebruikt zij een woord uit het mooiste dialect van België, het Antwerps. ‘Boeken’ is haar excuus om nieuwsgierig rond te lopen in de wondere wereld der letteren. Omdat zij een brede interessesfeer heeft, ga je zowel blogs lezen over grote literaire werken zoals ‘Oorlog en Vrede’, als over helden uit de pulpfictie zoals ‘Tarzan’ en ‘Zorro’.
Wat kan je lezen op Boeken?
Recensies:
Geen sterren, hartjes of ballen voor de besproken boeken, wel een eigen mening. Danielle bespreekt vooral vertaalde literatuur.

Citaat
Rake, diepzinnige of grappige uitspraken van schrijvers over schrijven en literatuur vind je in de rubriek citaat. Bovendien komt een citaat altijd met een bio of korte anekdote uit het leven van de auteur in kwestie.

Auteursportretten
Meer weten over de man of vrouw achter de bekende naam? In Auteursportretten leer je ze kennen.





Klassiekers
Lees het verhaal achter de klassiekers, bestsellers en cultromans.

Fictieve helden
Wat zijn romans zonder fictieve helden? De fictieve helden op ‘Boeken’ hebben allemaal één ding gemeen: ze vonden hun weg naar de populaire cultuur.

Gespot
In deze rubriek staat 1 nieuw boek en zijn auteur centraal.

Spotlight op
Niets minder gekende boeken of vergeten boeken en hun auteurs verdienen ook hun plekje onder de zon. Maar spotlight op zet evengoed bekende werken in de spotlight.

Dit boekenblog volgen?
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.